Statybos rangos darbai

UAB “Autokausta” yra suteikta teisė atlikti ypatingų statinių statybos darbus pagal LR Aplinkos ministerijos išduotą įmonės atestatą (Nr.3532), įgalinantį atlikti gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų, inžinerinių statinių (susisiekimo komunikacijų), inžinerinių tinklų (dujų, vandentiekio, šilumos tiekimo, nuotekų šalinimo, elektros iki 10 kV), elektroninių ryšių infrastruktūros, sporto paskirties inžinerinių statinių, kultūros paveldo objektų bei kitų ypatingos paskirties statinių statybą.

UAB “Autokausta” savo jėgomis atlieka monolitinio gelžbetonio sienų, perdangų, kolonų, sijų, juostinių ir gręžtinių pamatų, šlifuotų betono grindų, įrengimo darbus, montuoja gelžbetonines ir metalines konstrukcijas, griauna statinius bei atlieka įvairius žemės kasimo ir perstūmimo darbus.

Betono gamyba ir užpildai

UAB “Autokausta” gaminami betono mišiniai, kurių sudėtys yra paruoštos Kauno technologijos universiteto (KTU) statybinių medžiagų katedroje, atitinka jiems keliamus atitikties LST EN 206-1:2000 reikalavimus. Tai užtikrina Statybos produkcijos sertifikavimo centro išduotas atitikties sertifikatas (Nr. SPSC-4588A). Nuolat gaminamos produkcijos kokybei išlaikyti, KTU statybinių medžiagų ir konstrukcijų mokslo laboratorijoje periodiškai atliekami betono mišinių tyrimai, nustatant jų klasę, stiprį gniuždant, atsparumą šalčiui bei vandens pralaidumą.

Betono mišinių gamybai yra įrengti trys nepriklausomi autonominiai modernizuoti betono mazgai ir du nepriklausomi elektros įvadai, kurie sumažina elektros srovės nepakankamumo riziką. Tokiu būdu UAB “Autokausta” užtikrina nepertraukiamą betono mišinių gamybą ir tiekimą. Vienas betono mazgas per valandą vidutiniškai pagamina apie 60 m3betono.

Kelių tiesimas ir remontas

UAB „Autokausta“ yra atestuota kelių tiesimo ir remonto bendrovė. Greitai ir kokybiškai atliekame tiek valstybinės, tiek vietinės reikšmės kelių tiesimo darbus. Keliai projektuojami, tiesiami, statomi, rekonstruojami, remontuojami ir prižiūrimi vadovaujantis įstatymais, teisės aktais bei normatyviniais statybos techniniais dokumentais. Taip pat organizuojame kelių priežiūrą žiemos metu, valome sniegą nuo kelių, atliekame slidumą mažinančių medžiagų barstymą, teikiame slidumą mažinančias priemones kelių apledėjimo, tepalų išpylimo ir kitais važiuojamosios dalies užteršimo bei slidumo didėjimo atvejais, vykdome kelių apsaugą polaidžio metu. Galime atlikti kelių ir jų statinių apžiūras, tikrinti konstrukcijų būklę, prireikus atlikti specialias apžiūras. Prižiūrime kelio juostoje augančius medžius ir kitus želdinius, šaliname išdžiūvusius medžius, keliančius pavojų saugiam eismui

Asfaltbetonio ir bitumo emulsijos gamyba

UAB „Autokausta“ 2012 metais skyrė daug lėšų asfaltbetonio ir bitumo emulsijos gamybos įrangai pirkti bei modernizuoti ir jau 2012 m. rugsėjo mėnesį pradėjo veikti moderniausia ir didžiausia Lietuvoje asfaltbetonio ir bitumo emulsijos gamykla. Jos našumas – 200 tonų asfaltbetonio per valandą. Gaminamas asfaltbetonis yra sertifikuotas ir atitinka visus kokybei keliamus reikalavimus, kurie yra griežtai kontroliuojami laboratorijos. Šiuo metu gaminami šie asfaltbetonio mišiniai: SMA 11 S , AC 11 VN, AC 11 VS, AC 11 AN, AC 16 AS, AC 16 PD, AC 16 AN AC 22 PN, AC 22 PS , AC 22 AS, AC 32 PS, kurie nuolatos tobulinami, kuriami nauji. Dėka veikiančio bitumo gamybos cecho, kurio pagrindą sudaro bitumo emulsijos gaminimo įrenginys , tiekiame įvairiapusį, t. y. tiek lėtai, tiek greitai suskylantį bitumą. Aukščiausios kokybės bituminės emulsijos atitinka visus Aplinkos apsaugos reikalavimus.

Metalo konstrukcijų gamyba

UAB „Autokausta“ metalo konstrukcijų gamybos ir dažymo gamykloje gamina įvairias metalo konstrukcijas (iki 24 m.), metalines santvaras, kolonas, armatūrinius karkasus ir tinklus, atlieka lakštinio metalo karpymo, lankstymo ir virinimo darbus. Metalo konstrukcijų gamykloje galime pagaminti įvairiausius nestandartinius mažų ir didelių gabaritų metalinius gaminius ir konstrukcijas.

Statybinės technikos nuoma ir transporto priemonių nuoma

UAB „Autokausta” turi didelį transporto priemonių ir statybinės technikos parką. Statybos, kelių tiesimo ir remonto darbams atlikti mūsų bendrovė naudoja išskirtinai tik savo turimą statybinę techniką ir įrangą. Tai leidžia ženkliai sumažinti visų teikiamų paslaugų kainas. UAB „Autokausta“ betono gamykloje pagamintas betonas užsakovams gali būti pristatomas savivarčiais arba automobilinėmis betono maišyklėmis. Betono išpylimui naudojami automobiliniai betono siurbliai ir transporteriai, kurie pagerina darbų operatyvumą. Įvairiems statybos darbams atlikti yra nuomojami kranai, automobiliniai bokšteliai, buldozeriai, ekskavatoriai ir kita statybinė technika. Kelių tiesimo ir remonto darbuose naudojami asfaltbetonio klotuvai, vibraciniai volai ir frezos.

Dažymo cechas

UAB „Autokausta“ savo nuosavame dažymo ceche, pagal klientų pageidavimus gali atlikti įvairius dažymo darbus. Dažymo patalpos dydis ir pajėgumai leidžia mums kokybiškai ir per trumpą laiką nudažyti didelius kiekius stambių gabaritų konstrukcijų. Dažomų konstrukcijų ilgis gali būti iki 18 metrų, o aukštis iki 5 metrų. Taip pat dažome įvairių dydžių statybinę techniką: savivarčius, kranus, ekskavatorius ir kt.

Kita veikla

UAB „Autokausta“ neapsiriboja vien aukščiau nurodytomis veiklomis ir sėkmingai dalyvauja įvairiuose projektuose. Vienas iš jų – laimėtas VšĮ Kauno regiono atliekų tvarkymo centro skelbtas viešasis konkursas, pagal kurį UAB „Autokausta“ pagamino 30 tūkstančių vienetų plastikinių kompostavimo konteinerių, skirtų namudiniam biologiškai skaidžių atliekų kompostavimui. Kauno miesto bei Kauno rajono individualių namų savininkai šiuos konteinerius naudoja jau nuo 2012 metų

Kokybės, aplinkos apsaugos, darbuotojų saugos ir sveikatos politika

UAB „Autokausta“ kolektyvas, teikdamas statybos paslaugas, užsiimantis betono ir metalo konstrukcijų gamyba, projektavimu, asfalto gamyba, karjerų eksploatavimu, atliekų atgavimu dirba vadovaudamiesi kokybiško, profesionalaus, draugiško aplinkai, saugaus darbo principais.

 

Pagrindinės vertybės puoselėjamos mūsų veikloje:

 

Aukšta aptarnavimo kokybė

 • Dėmesys klientui, konsultacijos, profesionalus ir kokybiškas paslaugų suteikimas;
 • Kompetentingas ir atsakingas personalas;
 • Saugios ir aplinką tausojančios technologijos;
 • Patikimų tiekėjų pasirinkimas;
 • Kokybės patikra kiekviename etape.

 

ŠVARI APLINKA

 • Savo veikloje vadovaujamės LR teisės aktais reglamentuojančiais aplinkos apsaugą;
 • Keliame darbuotojų aplinkosauginį sąmoningumą, siekdami įskiepyti, kad aplinkos, kurioje gyvename, švara priklauso nuo mūsų;
 • Siekiame mažinti aplinkos taršą atsakingai rūšiuodami atliekas;
 • Savo įsitikinimus aplinkosaugos srityje perduodame ir savo partneriams, reikalaudami ir iš jų atsakingo požiūrio į aplinką.

 

SAUGUS DARBUOTOJAS

 • Prevencinių saugos priemonių įgyvendinimas, taip pat ir teisinių reikalavimų laikymasis, garantuoja, kad rizikos prevencija darbo vietoje yra išankstinė, o ne pasekminė;
 • Pavojų identifikavimas bei rizikos valdymas leidžia darbuotojui ir aplinkiniams įmonėje jaustis saugiai ir užtikrintai;
 • Žmogaus saugumo jausmo patenkinimas, skatina kūrybinius bei saviraiškos žmogaus poreikius. Darbuotojų inovacinės idėjos – impulsas naujai, konkurencingai veiklai.

 

 

Siekiant sėkmingo bendrovės vystymosi, stabilios ir konkurencingos padėties rinkoje, nuolat įgyvendinsime standartų ISO 9001, ISO 14001 ir ISO 45001, teisės aktų bei savanoriškai prisiimtus reikalavimus savo veikloje, sieksime nuolatinio vadybos sistemos gerinimo, apčiuopiant rezultatus kokybės, aplinkos bei darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos srityse.

 

 

Direktorius

Juozas Kriaučiūnas 2023 11 06

Paslaugos

Įgyvendinti projektai

Apie mus

UAB „Autokausta“ - viena iš didžiausių Lietuvoje veikiančių statybos, kelių tiesimo, betono ir asfalto
gamybos kompanijų, valdanti daugiau nei 350 įvairios paskirties specializuotos technikos.

Kontaktai

UAB „Autokausta”
Marvelės g. 199B, Kaunas, LT-46204
Direktorius Juozas Kriaučiūnas
Įmonės kodas: 135007799
PVM kodas: LT350077917
A.s. LT327180900013467629
AB Šiaulių bankas, banko kodas 71809

El. paštas: statyba@autokausta.lt
Administracija: +370 37 397 555
Realizacija: +370 37 397 999
Faksas: +370 37 397 444

SUSISIEKITE SU MUMIS DABAR:

  Asfaltbetonis: +370 605 58845